NE ARAMIŞTINIZ?

ÖRÜCÜNÜZ KİM?

  (0533) 296 41 93

Hakkımızda

 

Elizi Trabzon Hasırı Hakkında

ELİZİ TRABZON HASIRI 1999 yılında başladığı Trabzon Hasır’ı imalatı ve satışında bugün Trabzon’da Merkez Ofisi ve İmalat Atölyesi, İstanbul’da Satış Ofisi ile 19. yılına girmiş bulunmaktadır.
FATİH YILMAZ  tarafından kurulan ELİZİ TRABZON HASIRI, yenilikçi ürün ve tasarımları ile üretim ve satış kapasitesini her geçen gün arttırırken, hem kurumsal gelişimini sürdürmüş hem de bölgedeki bu el sanatının sektörel gelişiminde öncü olmuştur.
Trabzon Hasır Sanatını ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan ELİZİ TRABZON HASIRI, örgü kalitesini yükseltmek amaçlı kalite kursları , ürettiği yeni tasarımları, yeni ürün ve teknik buluşları gibi konularda yaptığı AR-GE, tasarım ve eğitim faaliyetleriyle, sürekli gelişimini devam ettirmektedir.
Firmamızın ELİZİ ve GİLDA olmak üzere iki markası bulunmaktadır. ELİZİ Trabzon Hasırı değişken toka sistemli, GİLDA Trabzon Hasırı ise klasik (sabit) toka sistemli tasarımları sizlere sunmaktadır. Yurt dışına yönelik yeni modellerimiz ve markalarımız da yakında beğenilerinize sunulacaktır.

 

Misyonumuz

Dünyada sadece Karadeniz hanımlarının her ilmeğine ELİZİ’ni katarak ördüğü, kültür mirasımız Trabzon Hasırı'nı otantik ve modern tasarımlarla harmanlayıp gelecek nesillere aktarmak ve dünya çapında bir marka olabilmektir.

 

Vizyonumuz

Elizi kuyumculuk kadrosundaki uzman ve deneyimli personellerle oluşturduğu otantik ve modern tasarımlı ürünleri sürekli yenilediği teknolojisiyle AR-GE birimine yaptığı yatırımlar sayesinde yurt içinde en kaliteli hasırı üreterek lider olma başarısını dünya markası kimliğiyle bütünleştirme vizyonuyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.