NE ARAMIŞTINIZ?

ÖRÜCÜNÜZ KİM?

  (0533) 296 41 93

Neden Elizi

 

Ayar Garantisi

Özenle ürettiğimiz Elizi markalı tüm ürünlerde, ham madde olarak kullandığımız altını Trabzon ayar evinde analize tabi tutarak ayar garantili TSE standartlarında üretim yapıyoruz.


1. El Üretim

Yapmış olduğumuz üretimle elde ettiğimiz ürünler sıfır 1.el üretim olup kullanılmış 2.el ürünleri yenileyip müşteriye kesinlikle sunmayız.


Tecrübeli ve Seçkin Örücüler

Ürünlerimiz kalite kursuna tabii tutulmuş, tecrübeli, Trabzon’un en seçkin örücüleri tarafından örülmektedir.


Ücretsiz Bakım ve Onarım

Kullandığı ileri üretim teknikleri ile ürün teslim sürelerini minimuma indirgemiş ve kullanıcı hatalarından oluşabilen ürün deformasyonlarında dahi belli oranda ücretsiz bakım ve onarım imkanları da sunan bir markadır.


Patentli Teknik Buluşlar

Üretim aşamasında yapmış olduğumuz patentli teknik buluşlar sayesinde piyasa standartlarının en hafifi ve en kaliteli ürünlerini üretiyoruz.


Değişken Toka Sistemi

Elizi markasında kullandığımız patentli değişken toka sistemiyle kullanıcının bir hasır bilezik üzerinde birden fazla farklı model kullanılabilmesini sağlıyoruz. Kullanıcılar bu sayede daha az işçilik ödeyerek daha fazla ürün çeşidine sahip olabilirler.


Kişiye Özel Tasarım

Sektöründe öncü yaklaşımlarıyla ”KİŞİYE ÖZEL TASARIM” hizmeti veren bir markadır.


Ölçü Alma Aparatları

Geliştirdiğimiz özgün ”Ölçü Alma Aparatları” ile özel ”Trabzon Hasırı Ürün Kutuları” ile farklı bir markadır.


Patent ve Tasarım Tescil Belgelerine Sahip

TSE ve İSO 9001 kalite belgeleri, Coğrafi İşaret belgesi, Değişken Toka Sistemi patenti, Hasıra form kazandırma plakaları patenti ve tasarım tescil belgelerine sahip bir markadır.


Değişken ve Sabit Toka Sistemleri

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda değişken toka üretimini ELİZİ markasıyla sabit ve klasik toka üretimini GİLDA markasıyla hizmete sunuyoruz.